ZOJKINA KVARTIRA

Mihails Bulgakovs

ZOJKINA KVARTIRA

Neprātīgi sapņi par cilvēka cienīgu dzīvi

Režisore – Indra Roga

Scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis

Kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone

Horeogrāfe – Inga Raudinga

Gaismu mākslinieks – Igors Kapustins, Krišjānis Strazdīts

Lomās: Ieva Puķe, Ivo Martinsons, Tālivaldis Lasmanis, Inese Pudža vai Alise Polačenko, Krišjānis Salmiņš, Mārtiņš Liepa, Kārlis Neimanis, Elīna Vāne, Imants Strads, Inga Apine, Māra Mennika, Dace Everss, Arnolds Osis, Rihards Rudāks, Ilze Pukinska, Inese Ramute, Astra Baumane, Baiba Valante, Skaidrīte Putniņa, Ģirts Rāviņš, Januss Johansons, Ingus Kniploks, Māris Bezmers, Mārtiņš Meiers, Rihards Jakovels, Emīls Zilberts, Gidions Grīnbergs vai Indulis Cintiņš, Kristaps Skujiņš, Ričards Pūgulis, Daumants Kalniņš

Pirmizrāde: 2012. gada 18. septembris

No krievu valodas tulkojušas Indra Roga un Edīte Tišheizere

*Zojas dzīvoklis

Lugas notikumi risinās piecus gadus pēc Krievijas revolūcijas. Neskatoties uz padomju ierēdņu prasībām „sarūmēties”, uzņēmīgā Zoja Deņisovna Peļc’ ir izmanījusies paturēt savu skaisto dzīvokli. Tas kļūst par Zojas peļņas avotu, lai viņa kopā ar mīļoto cilvēku varētu tikt prom no pēcrevolūcijas ikdienas. Taču tur mīt un pēc šā dzīvokļa kāro arī citi, palaikam visai dīvaini un mistiski spēki.

Izrāde saņēmusi laikraksta "Diena" Gada balvu kultūrā 2012.gadā kā pārsteidzošs un kvalitatīvs mākslas fakts.

Izrāde nominēta 2012./2013. gada Latvijas teātru gada balvai 3 nominācijās - Gada aktieris (Imants Strads), Gada scenogrāfs un Gada kostīmu mākslinieks.

 

Smēķē Izrādē smēķē

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Beidzot atradu laiku noskatīties šo fantastisko izrādi. Liels paldies visiem aktieriem un, protams, režisorei. Īpaši vēlos uzsvērt Kārli Neimani par Eņģelīša lomu. Tādēļ vien būs jāaiziet vēlreiz!

bassaidai @ 2015-01-16

Valmieras, kas ar jūsu dikcijām ? ķīniešus nesaprast vispār. tā ir zāles akustikas vaina , vai "nepērciet vietas ložās " ? horeogrāfija pārliecina, DAumanta dziedājums arī , Zoss - jā, bet tas arī viss. kāpēc mani nepameta sajūta, ka izrādi spēlēja pašdarbnieku kolektīvs? pieļauju, ka vaina manī pašā .kopumā - atsevišķas PĒRLES ir, nenoiedzami, bet tas arī viss.

EvijaB @ 2014-11-07

24.10.2014 VDT ar šo izrādi viesojās Rēzeknē. Esmu sajūsmā gan par izrādi,gan aktieru tēlojumu.Izcila ir Daumanta Kalniņa balss! Ļoti patika!Paldies! Lūdzu brauciet vēl uz Rēzekni!

Liga @ 2014-10-25

Izrādi redzēju vakar, bet domāju par to vēl šodien..un tas nozīmē,ka manī ir kas ļoti būtisks palicis no tās..izrāde pilnīgi paņēma savā varā- ar aktierspēli, ar mūziku un dziesmām, ar tērpiem, ar smiekliem un smeldzi..tāda dziļi līdzdzīvota izrāde. Tāda patiesi DZĪVA un dinamiska..Paldies! Lieliski! Bravo!

Vita @ 2014-07-25

Brīnišķīga izrāde, liels paldies. PALDIES!

viesis @ 2014-07-25

23.01.2014. izrāde brīnišķīga. Viss vienā elpas vilcienā. Noticēju ikvienam un it visam. Barība prātam un sirdij vēl ilgi. Tirpstu vēl šodien. Paldies! Žēl, ja vairāk neizrādīs, tur ir, ko redzēt un saprast!

viesis @ 2014-07-25

Gan 23., gan 24.janvārī spēlēs Alise Polačenko.

VDT to viesis @ 2014-07-25

Kas spēlēs 24 .janvārī Pudža vai Polačenko?

viesis @ 2014-07-25

patika: *tērpu mākslinieka darbs (koloristika perfekta!) *tulkojums (uzdrīkstēšanās, ieguldītais darbs) *Daumanta Kalniņa izpildījums (nekādi akcenti netraucēja, noskaņa izcila, balss skaista, teatrālais sniegums lielisks) *pašironija (paldies režisoram un Bulgakovam) *režisora veikums (Indra! paldies!) *daži spilgti tēli un dažas izcilas ainas, kas perfekti uzbūra 20. gs. s. noskaņu. patiesībā noskaņa neatstājās visu izrādes laiku :) (šuvēju darbnīcas aina vien bij ko vērta) *teātra sajūta (pirmo reizi apmeklēju VDT) nepatika: nav rezumē: malači! un paldies! braukšu pie jums vēl :)

VDT viesis @ 2014-07-25

Pēc šīs izrādes noskatīšanās atcerējos kāda slavena aktiera teikto (sākoties tagadējiem Latvijas brīvvalsts laikiem)- "man ar teātri vairs nav pa ceļam". Diemžēl, šī nav vienīgā izrāde, kas atgādina kases gabalu. Man šī izrāde nepatika. Pēc tādas izrādes ilgāku laiku nav vēlmes apmeklēt profesionālo teātru izrādes. Vienīgais "pozitīvais" moments- pirmo rindu skatītājiem bija iespēja fiziski izjust cik pretīga var būt smēķēšana.

Zigfrīds @ 2014-07-25

Kāpēc tad nevarētu šo izrādīt vēl, ja ir interese un gribētu to noskatīties?!..... Žēl.

Agnese @ 2014-07-25

Pirmās 10min. tiešām ir sviestainas, bet pēc tam ir labi. Izrādē tiešām ir daudz kas, tur ir gandrīz viss. Un nekas īsti līdz galam, nu glužī kā sapnī. Jāredzama izrāde.

vietejais @ 2014-07-25

12. oktobrī iešu dēļ Ivo Martionsona. Kamēr viņš vēl ir teātrī.

viesis @ 2014-07-25

Ārkārtīgi nepatika. Tēli sekli, neizstrādāti. Dziesmu daudz par daudz, teksts pilnīgi nesaklausāms. Viss apgrābstīts, mēģināts apvienot pilnīgi visu iespējamo, līdz galam neko tā arī neizdarot. Ir vērts aiziet uz pirmo cēlienu, redzēt kostīmus un scenogrāfiju, bet uz otro cēlienu palikt ir mazohisms. Neizturami garlaicīga izrāde. Kā jau te komentēja - ja skatītājs nevar iet uz izrādi, iepriekš neizlasījis autora kopotos rakstus, tad izrāde funkciju nepilda.

viesis @ 2014-07-25

Ļoti, ļoti skaista izrāde, aktieri fantastiski.

viesis @ 2014-07-25

biju, redzēju, Daumants dzied skaisti, tikai-ja reiz grib krieviski, tad nu, lūdzu, tīri, bez akcenta, ja nebūtu"nemitīgo fīču", bez kurām Roga neko neprot-jautājums, kas tad tur tāds bija. Vidēja izrāde, vidējam skatītājam

viesis @ 2014-07-25

"Zoikas dzīvoklis"

viesis @ 2014-07-25

KOLOSĀLA IZRĀDE! Paldies par viesizrādi Nacionālā teātra Lielajā zālē. Man kā Indra Rogas izrāžu cienītājam jau ļoti patika. Gaidīšu nākamgad Doktoru Živago Nacionālā teātra Lielajā zālē.

viesis @ 2014-07-25

Fantastiska izrāde....smējos un raudāju! IZCILI!

viesis @ 2014-07-25

Izrāde, kura aizrauj elpu jau no pirmā aktieru iznāciena! Aktieru ansamblis parādīja fantastisku sniegumu! Un Daumanta Kalniņa tēls - īstajā vietā un brīdī! PALDIES!

viesis @ 2014-07-25

Nenormāls prieks par Stradu. Viņš pelnījis ne tikai nomināciju, bet pašu balvu! Viņš fascinēja jau ar savu pirmo uznācienu izrādē!

viesis @ 2014-07-25

Lieliska izrāde! Dēļ Daumanta Kalniņa dziedājuma vien ir vērts apmeklēt.:)

viesis @ 2014-07-25

Vāji, nepatika....brīžiem balansē uz banalitātes robežas. Tā var spēlēt pašdarbnieki

viesis @ 2014-07-25

Vakar beidzot tiku uz Zojkina kvartira. Ilgi nevarēju dabūt biļetes. Izcila izrāde! Paldies režisorei un visam aktieru ansamblim. Kaut vairāk būtu šādu izrāžu :)

viesis @ 2014-07-25

Gribējās jau pirmajās 10 min.pēc izrādes iet prom.Ļoti nepatika.

viesis @ 2014-07-25

Piekrītu, ka Daumanta Kalniņa balss un tēlojums ir Bulgakova GARS šajā dzīvoklī un izrādē. Paldies!

viesis @ 2014-07-25

Ļoti laba izrāde! Paldies LIELISKAJIEM VALMIERAS AKTIERIEM.

viesis @ 2014-07-25

Izcila izrāde, I Z C I L A!

viesis @ 2014-07-25

Ļoti, ļoti, ļoti nepatika!

viesis @ 2014-07-25

Žēl , ka teātris nesaprata, ka bez Spēlmaņu nakts ir arī citas ļoti nozīmīgas balvas - īpaši mūziķiem. Varēja jau būt ne tik kāri uz naudu...

viesis @ 2014-07-25

Puga un Eversa izcili. Dziesmas krievu valodā dēļ šausmīgās izrunas neciešamas, prasījās fonogramma. Ķīniešiem ļoti slikta dikcija, ja ķēmojas, tad augstā līmenī, bet ja nevelk, tad nevajag nemaz sākt:( Izrāde vietām garlaicīga, varētu noīsināt, tā padarot to dinamiskāku. Kopumā -normāli:), bet gaidīju viennozīmīgu kaut ko vairāk :(

Dr. Zeta @ 2014-07-25

Kopumā izrāde patika, bet kaitināja dziesmu izpildītājs, vai tiešām viņu nevarēja aizsūtīt uz krievu valodas kursiem, šausmīgs akcents un vārdi nesaprotami, tad jau vajadzēja ņemt krievu, šai lomai. Patika aktierspēla, sevišķi I.Strads, I. Pudža un I.Puķe un I.Martinsons malači. Tomēr kopumā izrāde par garu, īpaši otrā cēliena sākums izstiepts. Kaitinoša bija R.Rudāka mākslīgā tēlošana, vispār nevis komisks, bet samakslots tēls.

viesis @ 2014-07-25

Vakar biju uz izrādi. Izcili! Izcili! Bija vērts braukt no Saldus uz Valmieru! Esmu vienkārši sajūsmā. Aktieru spēle, režisors, Dziesmas ,vijole, pianists...IZCILI! Paldies jums mākslinieki!

Dace @ 2014-07-25

Aktierspēle - izcila! Bet izrāde, manuprāt, nedaudz par garu, kā arī pārleiku liels "jūklis" uz skatuves. + Nesmēķējošiem cilvēkiem noteikti neiesaku, dažbrīd likās, ka jāceļas un jāiet laukā no zāles, smakas dēļ vien.

Dita @ 2014-07-25

PALDIES visiem izrādes veidotājiem un dalībniekeim, laba izrāde-jautra, aktieriem "cepuri nost"....bet, mazliet par garu, maksāšu to pašu naudu, tikai lūdzu netaisiet garākas izrādes par 2,5 stundām, tā tas ir ar daudzām labām izrādēm visos teātros, būtu "čikiniekā", ja nebūtu tik garas.

viesis @ 2014-07-25

Ļoti laba izrāde! Iešu skatīties vēlreiz!

viesis @ 2014-07-25

Izcils aktieru sniegums. Valmierieši vienmēr malači. Tikai man tās krievu dziesmas bija par daudz un, smēķēšana man, sēdot ceturtajā rindā, bija krietni par daudz - man bija nelabi...

viesis @ 2014-07-25

Izcila izrāde! Ja kādam kas nav skaidrs, izlasiet S.Radzobes recenziju NRA un ejiet skatīties vēlreiz, tas ir to vērts!

viesis @ 2014-07-25

Kāpēc programmiņā nav norādīts izrādes garums? Nav cēlienu skaits arī ierakstīts... Vārdi programmā ir, bet vai tad tumsā tos izlasīt var? Ja jālasa pēc izrādes, kāda tam nozīme? Apmēram, apēd kompotu, putukrējumu dabūsi tad, kad kompots būs apēst...

viesis @ 2014-07-25

Šodien redzēju, bet man par to dalītas jūtas. Izrādes sākumā neko nesaprotu, pat miegs uznāca... Izrādes beigās to ainu kopā savilku. Nepiekrītu tiem, kas norāda, ka skatītājam jāzina Bulgakova daiļrade, lai to uztvertu! Tad jau ar izrādi kaut kas nav kārtībā ar izpildījumu, ja skatītājam jāveic mājas darbs... Esmu sajūsmā par Imantu Stradu, Mārtiņu Meieru un Inesi Pudžu! Izcili! Pārliecinoši! Patika Balss dziedātās romances, bet nesapratu vārdus. Tāpēc pat reizēm tas likās lieks! Noslēgumā tā reliģiskā dziesma vispār bija "galīgi garām", nevienu vārdu nevarēja saprast..

viesis @ 2014-07-25

izcila izrade

viesis @ 2014-07-25

man arī,diemžēl...

viesis @ 2014-07-25

Nezinu vēl kādu izrādi, kas tik ļoti nepatika, kā šī!

viesis @ 2014-07-25

Paldies par pārdzīvojumu! Netraucēja ne cigarešu dūmi, ne cietais papildvietas beņķis... Viss ansamblis - super! Dziesmas un mūzika - izcili! Paldies! Paldies! Paldies! p.s. ja vēl piestrādātu pie krievu valodas izrunas dziesmās, lai vārdus var saprast...

Exxlibb @ 2014-07-25

Nu ļoti patika!!! Sevišķi man patika Daumants Kalniņš, kurš (pēc izrādes uzzināju) nemaz neesot aktieris! Vai tiešāms tas tā ir? Vēl mani uzrunāja, kā vienmēr Ieva Puķe! Malači Valmieras aktieri! Paldies!

viesis @ 2014-07-25

Paldies visiem kolosālajiem Valmieras aktieriem un Ivaram Pugam, kas bija lielisks! Sulīgi, skanīgi, dzirkstoši! Paldies režisorei par Bulgakova dzīvīgumu latviski. Lūdzu izdodiet dziesmas diskā, lai nākamreiz aizbraucot no Rīgas uz kādu Valmieras teātra izrādi varētu nopirkt.

Gunta @ 2014-07-25

Patiešām īsts teātris: aktieri, tērpi, dziesmas, dejas, smiekli, asaras - viss paņēma savā varā. Pēc izrādes gribējās tikai šampanieti, klusumu un domāt, ko neparstāju vēl šodien. Par ilgām, kas ir teātrī, par ilgām kas ir mums... Pirmā izrāde, uz kuru patiešām gribu aiziet otrreiz, dziesmas gribētos dzirdēt kādā piektdienas vakarā pie vīna glāzes. Bravo! visiem, kuri piedalījās izrādes tapšanā!

nora @ 2014-07-25

Visas uzslavas Stradam... dziedāšana jauka, bet par daudz...

viesis @ 2014-07-25

Ļoti laba izrāde! Brīžam gan šķita, ka varētu nedaudz īsāk, grūti nosēdēt :) Paldies Valmieras teātrim!

viesis @ 2014-07-25

Izrāde lieliska . Laikmets attēlots precīzi, asi un nesaudzīgi. paldies! Neaizmirstams vakars.

Līga @ 2014-07-25

A man nepatīk, ka kaut ko piekarina...atļaujiet man domāt pašam !

viesis @ 2014-07-25

Tie, kas te raksta negatīvus komentus, laikam nekad nav lasījuši Bulgakovu. Iesaku pirms iešanas uz Zojkinas dzīvokli to izdarīt. Pati aizgāju uz izrādi arī otro reizi, un tikai pēc tam sapratu, ka Daumanta Kalniņa balss ir Bulgakova GARS šajā dzīvoklī un izrādē. Šo tēlu nav rakstījuis Bulgakovs, bet lieliskā režisore Indra Roga! Super!

viesis @ 2014-07-25

Ļoti laba izrāde. Tiešām lika izgaršot tā laika Maskavu. Muzikālais noformējums izcils. Būtu ļoti labi, ja tiktu izdots izrādes skaņu celiņš.

Elita @ 2014-07-25

Izrāde bija fanatstiska, es visiem iesaku to noskatīties, es laikam gribēšu redzēt vēlreiz! Visi aktieri brīnišķīgi. Liels paldies jums! Ļoti patika Daumants Kalniņš. Un izrāde ne mirkli nelikās par garu. Ļoti, ļoti patika! Paldies par svētkiem, ko sagādājāt!

viesis @ 2014-07-25

Garām.. dziedāšana pilnīgas briesmas.. izrāde pa garu.. no krievu aristokrātijas tur nebija ne miņas.. pasmieties un padomāt mazliet varēja.. bet kopumā GARĀM...

viesis @ 2014-07-25

Es diemžēl nevarēšu pievienoties iepriekšējiem komentāriem, jo esmu redzējis ļoti labas izrādes VDT vairākkārt...šoreiz man likās par garu, arī dziedājumi nevietā, kaut D.Kalniņš vokāli labi to dara, tekstu gan nevarēja saprast ... Interesanti A.Heinriksones kostīmi un I.Strads !

viesis @ 2014-07-25

Brīnišķiga režija! I.Rogas sadarbība ar jauno talantīgo džeza dziedātāju Daumantu Kalniņu bija izcila jau ''Parīzes dievmātes katedrāles'' iestudējumā nacionālajā teātrī un tagad turpinās ''Zojas dzīvoklī'' Valmierā. Šī sadarbība arī atnesa Bulgakova garu teātrī, radīja nostaļģiju un noskaņu, piedeva izrādei intelģences krāsu.

viesis @ 2014-07-25

Labākā izrāde,ko VDT esmu redzējusi.Pozitīvi pārsteidza K.Neimaņa tēlotais ķīnietītis.Daumanta Kalniņa izpildījumā krievu dziesmas bija brīnišķīgas.Viņš izrādei deva vajadzīgo noskaņu.Arī vijolnieks un pianists bija fantastiski.Dejas-lieliskas.Vēl tagad kavējos atmiņās par redzēto...

viesis @ 2014-07-25

Bija pat ļoti O.K. Patika. Tās četras stundas pagāja nemanot. Tikai divas lietas. Gribējās jau nu Vertinska dziesma oriģinālā, jo ja man kā krievu valdu ļoti labi zinošam un lietojošam cilvēkam, ir jāmokās un jāzīlē, ko tad dzied, tad tas nav labi. Un pazūd arī lielākā daļa no dziesmas jēgas. Puisis dzied labi, bet krievu valodu viņš nemāk. Vismaz ne tā, kā vajadzētu, lai dziedātu Vertinski. Un otrs - nu ir jau O.K. tie cigarešu dūmi. Bija pat autentiskā padomju laiku smirdoņa no papirosiem. Bet nu bik par daudz tomēr. Un ak jā, arī Grebenščikovu jau varēja laist oriģinālā. Bet visādi savādāk, liels paldies, par saturīgu izrādi, un to ka piepildījāt man četras stundas ar patiesi jauku pārdzīvojumu. Malači.

maitu lija @ 2014-07-25

Fantastiska izrāde. Katrs aktieris iznes savu lomu līdz niansēm. Sen nebiju redzējusi kaut ko tik ļoti labu. Valmiera kļuvusi par teātra Meku. Izcils komandas darbs - režisore, direktore, horeogrāfe (dejas bija vienkārši tāds baudījums), gaismas, aktieru kolektīvs. Paldies jums visiem par svētkiem, ko sagādājāt skatītājiem!

viesis @ 2014-07-25

Strads Zoss lomā izcils un pārliecinošs līdz sīkākajām niansēm!

Egita @ 2014-07-25

Man šoreiz tā krieviskā ir par daudz...piedodiet ?! Puķe arī šoreiz pazūd tajā jūklī...

Kārlis @ 2014-07-25

Ļoti patika, īpaši Kārļa Neimaņa ķinietītis, arī Ivo Martinsons un Dace Eversa.

viesis @ 2014-07-25

Katrs aktieris vnk perfekti izspēlēja savu tēlu, pārsteidza Kārlis Neimanis kurš līdz pēdējai šūniņai bija savā tēlā un skatītājiem lika nemitīgi, neviltoti smaidīt un smieties :) Es pat nepamanīju, kur tās 3h palika :) Pirmā daļa labs humor gabals, Otrā daļa - dzIves realitāte. Kopumā ļoooti patika! Paldies Valmieras teātrim!

Sincha @ 2014-07-25

Pēc izrādes vēl ilgi nevarēju aizmigt,........esmu ļoti gandarīta par redzēto.

viesis @ 2014-07-25

Pirmais cēliens tiešām nedaudz ievelkas, tam jāpiekrīt...ar dikcijām gan tā pašvakāk, dejas interesantas...

viesis @ 2014-07-25

Protams, izrāde ir latviešu valodā! VDT ir latviešu teātris!!!

viesis @ 2014-07-25

Izrāde laba, bet nedaudz par garu... Viss jau labi, bet tā trakā smēķēšana..vienu brīdi likās, ka jāiet laukā:(:(.. es arī īsti nesapratu, kas notiek ar Zoju 2. cēl?Kapēc tik vāja, jo it kā bizness plaukst....

režisore @ 2014-07-25

Pārāk garš un izstiepts 1.cēliens-skatītāji jau nav muļķi un diezgan ātri saprot, kas un kā, tāpēc uznāca pat miedziņš. Dziedošajam puisim vajadzētu krietni piestrādāt pie krievu valodas-pirmās dziesmas vispār izklausījās, ka dzied esperanto. 2.cēlienā šķita, ka tiešām esam m... mājā-tik reālistiski tas bija.Ļoti patika horeogrāfija. īsti nesapratu, kas ar Zoju noticis 2.cēlienā-vai arī viņa lieto narkotikas? Kāpēc tāda nestabila? Kāpēc izrādes beigās vajadzīgas divas dziesmas-viss taču būtu pateikts jau ar vienu. P.S Tiramisū kūka kafejnīcā -katastrofa!!!

wilmina @ 2014-07-25

Tā pīpēšana tomēr ir par daudz. Kostīmi ļoti skaisti

wilmina @ 2014-07-25

Pamatīga, interesanta un vērtīga izrāde. Patika Ivo Martinsona darbs. 2. cēliens sadrumstalots. Katrs "gabals" par sevi. Drusku par garu!!! Paralēles ar Serebreņņikova "Mirušās dvēseles". Lielisks kop-darbs režisores komandai un aktieriem. Augsta latiņa...

Roze @ 2014-07-25

Valmierā nebijusi izrāde, kinematogrāfiska, ļoti noticēju videi un domāju par to, ko var izdarīt režisors (šoreiz pozitīvā nozīmē).

viesis @ 2014-07-25

izrade ir latviesu valoda?

viesis @ 2014-07-25

Bravo! Izcili! Aktierspēle fantastiska! Izcila veiksme Daumants Kalniņš - pirmkārt, ka ir uzrunāts un piekritis šai izrādei Valmierā,otrkārt - balss un sniegums. Lielisks muzikālais materiāls - tā atlase, sniegums, ilustrācija notiekošajam.Paldies teātra vadībai, radošai komandai, aktieriem, visiem, visiem, kuri šim uzvedumam kaut mazāko darbiņu darījuši. Rezultāts ir izcils un jūtams pamatīgs tajā ielikts darbs. Un tiešām...izrāde tā paņem, ka vēl pēc diennakts domas aizklīst pie redzētā un pārdzīvotā. PALDIES!

sandra @ 2014-07-25

Valmieras aktieri šajā izrādē var izspēlēties un parādīt savu meistarību.Saturs-katrs var saskatīt ko savu ... nav svarīgi ,ko domājis Bulgakovs vai Roga .Laba izrāde. P.S. Daži apmeklētāji no Rīgas ( kādreiz populāra raidījuma vad.)izskatījas kā ar varu atvilkti uz teātri,vai tiešām rocība neatļauj ko sakarīgu uzvilkt.....

viesis @ 2014-07-25

Brīnišķīga balss D. Kalniņam. Perfekta dziesmu izvēle, perfekta horeogrāfija. Deja, mūzika, dzīvā izpildījumā vijole, klavieres un viss tik harmoniski sapludināts. Garšīga, garšīga izrāde. Aktieru darbi izcili. Pirmo reiz redzēju Kārli Neimani tik foršā lomā. Izcils ir Imants Strads un Ieva Puķe. Katrs aktieris kā konfekte, skaisti kostīmi. Lūk šo var saukt par Lielās zāles izrādi ar glanci. Itkā izrāde ir 3h gara, bet man pazibēja vienā mirgā. Beigās nobira asara. Kaut kā sagribējās uz Maskavu aizbraukt, pastaigāt pa mākslas galerijām, bufetē iedzert kafiju, ieiet kādā baznīcā. Kaut kas no krievu kultūras, kaut kas no Bulgakova dziļuma. Ir ko domāt vēl šodien. Nevaru atiet. Gribu aiziet vēlreiz, lai sagaršotu vēl smalkākās nianses. Paldies režisorei Indrai Rogai. Brīnišķīgs darbs ieguldīts Valmierā.

viesis @ 2014-07-25

Izcila izrāde un aktieru sniegums! Paldies!

viesis @ 2014-07-25

Šī izrāde liek smieties un raudāt reizē. Bravo bravissimo!

Drosmis @ 2014-07-25
Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.