VĒLĀ MĪLA

Aleksandrs Ostrovskis

VĒLĀ MĪLA

Kriminālstāsts 2 daļās

Režisore – Māra Ķimele

Scenogrāfe un kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone

Gaismu mākslinieks – Gatis Priednieks-Melnacis

Muzikālais noformējums – Jānis Everss

Lomās: Māra Mennika, Rihards Jakovels, Ingus Kniploks, Tālivaldis Lasmanis, Ieva Puķe, Baiba Valante, Aigars Vilims

Pirmizrāde: 2022. gada 28. aprīlis

Ludmila ir sieviete, kura neprot dzīvot tikai sev. Viņas lielākā laime ir dzīvot citiem cilvēkiem. Visu savu jaunību viņa ir nodzīvojusi bez mīlestības, pat atteikdamās no sapņa būt mīlētai. Viņa nav precējusies, viņai nav bērnu, un viņas vienīgā ģimene ir viņas tēvs – slavens un cienījams advokāts, kurš nelietīgas nodevības dēļ ir bankrotējis.

Kad viens jokojoties izteikts mājiens no jaunā advokāta Nikolaja pamodina Ludmilas apslāpētās ilgas pēc otra cilvēka, viņa ir gatava upurēties, nerēķinoties ar iznākumu un no tā izrietošajām sekām. Ludmilas cilvēkmīlestībā balstītā pārliecība iet līdz galam un panākt savu, tāpat, kā viņa pati, ir nesalaužama: “Mīlestība man ir viss, mīlestība ir manas tiesības.

No krievu valodas tulkojis Uģis Segliņš.

 Foto Matīss Markovskis

Tuvākās izrādes

Komentāri

Pieslēdzies un pievieno savu komentāru par izrādi

Pieslēgties

Reģistrēties

Brīnišķīgs iestudējums! Izrāde ir pilna ar smalku, taktisku humoru. Netipiskā iestudējuma vieta ir teicami asimilēta lugas vajadzībām. Esmu sajūsmā par scenogrāfiju un risinājumiem, kurā ar detaļām tiek nojaukta laika barjera un notikumi var būt norisējuši tikpat labi pirms 50gadiem vai varbūt vakar. Ļoti saviļņoja visa kolektīva izjustā un niansētā aktierspēle. Mazā formāta burvība - redzēt izmaiņas aktieru skatienā. Silti iesaku noskatīties visiem, kuriem kārojas kaut ko īstu, labu, bet ne nepanesami smagu.

IevaMellene @ 2022-06-03
Valmieras drāmas teātris

Paldies! Uz norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta vēstule, lai apstiprinātu jūsu e-pastu.