TILTI

Georgija Surkova un Madaras Rutkēvičas skatuves variants

TILTI

Mammas vēstule 2 daļās.

Režisors – Georgijs Surkovs

Scenogrāfs – Krišjānis Elviks

Kostīmu māksliniece – Baiba Litiņa

Gaismu mākslinieks – Tarass Mihaļevskis (Maskava)

Komponists – Armans Guščjans (Maskava)

Horeogrāfs – Ģirts Bisenieks

Starring: Elīna Vāne, Tālivaldis Lasmanis, Elīna Hanzena or Ieva Estere Barkāne, Eduards Johansons, Inese Ramute, Baiba Valante, Aigars Vilims

Premiere: Aug. 5, 2020

1980. gads. Aiova, Vinterseta, ASV.

Karolīna un Mihaēls atgriežas mājās uz savas mātes Frančeskas bērēm. Viņas lūgums, lai viņas mirstīgās atliekas kremē un pelnus izkaisa pie Rouzmana tilta, nevis blakus tēvam, samulsina Karolīnu un Mihaēlu, un viņi atsakās izpildīt mātes mīklaino lūgumu. Taču Frančeskas atstātā vēstule, kurā viņa abiem saviem bērniem atklāj kādu ilgi glabātu noslēpumu no 1965. gada vasaras četrām dienām, pilnībā pārvērš Karolīnas un Mihaēla priekšstatus par viņu māti un savu ģimeni, un liek paskatīties arī pašiem uz savu dzīvi pavisam citādākā gaismā.

 

Foto Matīss Markovskis

Reviews

Nearest shows

Comments

Log in and add your comment about play

Log in

Register

Izrāde tiešām laba, tā emocionāli aizkustināja. Šoreiz patiešām ļoti labs aktrises Elīnas Vānes lomas atveidojums. Iesaku doties uz šo izrādi!!!

silvija @ 2020-09-04

Elīna Vāne vienkārši LIELISKA šajā izrādē.

Sarmīte Caune @ 2020-08-05

Man ļoti patika. Pēdējo laiku labākā izrāde. Paldies Inesei Ramutei un Aigaram Vilimam, un pārējam aktieru ansamblim par foršo darbu.

Inese Bebre @ 2020-03-13

Man jau vakardien bija iespēja redzēt izrādi "Tilti", man ļoti patika.Gan pasmējos, pie tam Mārtiņam Meieram tik lipīgi smiekli, gan asariņa nobira izrādes beigās. Pirmo reizi biju VDT Apaļajā zālē un cik patīkami, pat mazliet satraukti, ka tur bijām aktieriem tik tuvu, LIELISKI!

Ginta Riekstiņa @ 2020-03-13
Valmiera Drama Theatre

Subscription successful text